Pub Czarne Złoto

Pub w Bieszczadach

Kręgielnia

Pizzeria

Pub Czarne Złoto

Pub w Bieszczadach

Kręgielnia

Pizzeria

Kręgielnia

Pizzeria w Bieszczadach

PUB Czarne Złoto to miejsce, w którym przygotowujemy najlepszą pizzę w Polańczyku. Nieskromnie napiszemy, że nasi klienci często mówią o nas „Najlepsza pizzeria w Bieszczadach”! Świeże, oryginalne składniki, długi proces wyrabiania ciasta, tradycyjny piec i fachowa ręka kucharza – to właśnie gwarancja najlepszej pizzy! Wybierz jedną z interesujących Cię kompozycji smakowych i spróbuj prawdziwej, włoskiej pizzy w najpiękniejszych polskich górach – Bieszczadach.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wersje mięsne, jak i wegetariańskie, łagodne i pikantne… Bogate menu sprawia, że każdy miłośnik włoskiej kuchni znajdzie u nas idealną dla siebie propozycję.

Do pizzy proponujemy dobrać szklankę zimnego piwa. Nasz bar serwuje zarówno znane wszystkim piwa koncernowe, jak i piwa z małych, lokalnych browarów niedostępne w przypadkowych sklepach czy barach. Poza piwem, nasz bar posiada duży wybór innych alkoholi, a także napojów bezalkoholowych.

To, co sprawia, że nasza pizzeria w Bieszczadach jest tak wyjątkowa to oryginalny, opalany drewnem piec, w którym panuje iście piekielna temperatura. Drewno bukowe, którego używamy do wypiekania naszej pizzy, nadaje jej wyjątkowego aromatu i smaku. Pizza z pieca elektrycznego nigdy nie będzie wyglądać, ani smakować tak samo dobrze jak ta z żywego ognia. Drewno bukowe nadaje naszej pizzy wyjątkowy, niepowtarzalny, włoski charakter.